Valentýn trochu jinak

12.2.2010 | autor:

Valentýn trochu jinak

Slavíte se svou láskou svátek všech zamilovaných? Možná již vám valentýnské večeře, posezení v čajovně nebo návštěva kina nic neříkají a chtěli byste si letos Valentýna užít v novém stylu. Proč ne? Způsobů, jak oslavit Valentýna, je nespočet. Svá valentýnské přání si tedy neváhejte splnit – vyzkoušejte valentýnské pobyty do hor nebo za exotikou.

Valentýn

Svátek svatého Valentýna si našel i v našich zeměpisných šířkách své příznivce, a to navzdory faktu, že k nám oslava zamilovaných přišla až z dalekého zámoří. Přestože mnoho párů Valentýna neuznává a za lásky čas považuje spíše první máj, najdete v každém městě znaky blížícího se svátku po celý únor. Obchody nabízejí speciální akce na valentýnské dárky, květinářství se předhánějí v nabídce kytic, restaurace připravují speciální valentýnská menu a ve všech klubech a barech najdete tematické večery na valentýnské téma.

Valentýnské dárky trochu jinak

Tradiční valentýnský večer se skládá z večeře při svíčkách, návštěvy kina či jiné kulturní akce a popíjení skleničky dobrého vína. Přestože zní výše nastíněný scénář romanticky, může se jednat o poněkud stereotypní a nudnou představu oslavy svátku svatého Valentýna. Chcete letos zažít na Valentýna něco nevšedního? Valentýnské dárky nemusejí být klišé - darujte si originální oslavu svátku zamilovaných. Odměňte se valentýnským pobytem v zahraničí a darujte si tak navzájem nezapomenutelný zážitek.

Valentýnské pobyty

Valentýnské pobyty si v poslední době získávají čím dál více příznivců, a to nehledě na destinaci. Největší zájem je přitom o exotické dovolené do teplých krajin nebo o horské pobyty spojené s wellness procedurami. Pokud vám to finanční situace dovolí, zaplaťte si exotický výlet například do Karibiku nebo Thajska – originální oslava Valentýna je zaručena. Jste-li dobrodruhy, vydejte se například na luxusní plavbu podél amerického kontinentu. Pokud nemáte na přílišnou exotiku náladu, zato rádi lyžujete a chcete se zbavit pracovního stresu, vydejte se kupříkladu do Alp nebo Tater. Většina horských hotelů již dnes nabízí prvotřídní služby také v oblasti wellness, proto si s láskou dopřejte luxusní relaxaci.

Valentýnský víkend

Nemáte čas ani finance na týdenní pobyt za hranicemi naší vlasti? Nevadí, vyjeďte si alespoň někam na víkend. Romantické scenérie Paříže nebo Říma jsou pro valentýnské výlety jako stvořené. Stejně dobře vám ale poslouží chatička v Jeseníkách, důležité totiž je, abyste se s drahou polovičkou na Valentýna dobře bavili.Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.