Dřevo a doplňky vnesou do interiéru přírodu a útulnost

29.11.2013 | autor: Marie Baxová

Dřevo a doplňky vnesou do interiéru přírodu a útulnost

Dřevo je v interiéru stále vyhledávaný materiál, který vnáší teplo, pohodlí ale i kousek přírody. Bez doplňků si snad nejde žádný domov představit. Podle jejich výběru se dá snadno odhadnout váš styl i povaha.

Dřevěné obklady mají stále zelenou

Dřevo snad nechybí v žádném interiéru a to buď ve formě nábytku nebo podlah. V kurzu a stále moderní záležitostí jsou i dřevěné obklady, které se dají použít na obložení nejen stěn ale i stropů nebo dokonce fasád domů. Dřevěné obklady slovenské kvality jsou zárukou dokonale opracovaných, obroušených obkladů s kvalitním povrchem. Pokud i vy zatoužíte zútulnit váš domov přečtěte si více o dřevěných obkladech slovenské kvality zde.

Ozdobte stěny

Bez doplňků a věcí které máte rádi, by váš domov vypadal pustě a smutně a v takovém interiéru by jste se ani vy necítili dobře. Ozdobte proto vaše stěny a to nejlépe obrazy na míru, které se tisknou na fotopapír nebo plátno a můžete je pořídit v několika velikostech. Vybírat můžete z 92 tisíc motivů spadající do kategorií jako je architektura, kultura, rostliny, zvířata, sport nebo náboženství. Vyberte si pro svůj domov obrazy na míru přesně podle vašich představ

Knihovna nesmí chybět

Knihovna už nemusí být součástí pouze pracoven ale snadno ji zařadíte do interiéru kuchyně nebo ložnice. V obývacím pokoji nemusí být samostatným dílem ale součástí obývacích stěn. Právě v knihovně se vám budou skvěle vyjímat romány spisovatelky Táni Keleové Vasilkové, oceněné v roce 2012 za autorku nejprodávanější knihy. Tato spisovatelka se může pyšnit dvaceti vydanými romány jejichž prodej přesáhl milion výtisků. Za zmínku jistě stojí romány Ta druhá, Nikdy nebo Dva životy. Pokud i vy si chcete přečíst romány této úžasné autorky objednávejte na www.ikarus.skAutor: Marie Baxová

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.