Ložnice snů. Víme jak ji můžete mít

23.9.2013 | autor: Marie Baxová

Ložnice snů. Víme jak ji můžete mít

Pokud chcete, aby vaše ložnice dostala nový nádech nemusíte se pouštět do celkové rekonstrukce, ale postačí pár nápadů aby byla moderní a originální, zkrátka ložnice vašich snů.

Hlavní dominantou a nejdůležitější součástí ložnice je postel. Pokud se rozhodnete pro koupi nové, vybírejte postel podle velikosti místnosti a i podle toho, jestli hodláte na ní spát sami nebo s partnerem. Pro singl osoby a pro malé ložnice jsou velkou výhodou takzvané studentské postele, které jsou větší než klasické jednolůžko a menší než manželská postel. Pro páry jsou samozřejmostí dvojpostele, ale i zde můžete narazit na problém, čímž jsou omezené prostory ložnice. V tom případě omezte umístění nočních stolků pouze na jeden nebo volte rozkládací postel.

I nudná postel a ložnice může dostat nový nádech a stát se moderní pouze malou změnou a to díky přehozům na postel, které jsou velmi elegantní, jedinečné a díky nim bude ložnice vypadat stále upraveně. Jsou i velmi praktické, chrání povlečení před zašpiněním a lůžkoviny před usazováním prachu. Vyrábějí se v moha barvách a vzorech, takže si vybere zajisté každý. Přehozy na postel, jdou zakoupit i v soupravách, takže ve stejné barvě jako povlečení.

Velmi důležité, jak oživit vaší ložnice je správný výběr bytových doplňků. Aby vše nebylo splácané, držte se barev které se již v ložnici vyskytují a kombinujte nanejvýš tři barvy. Délku závěsů a záclon volte podle výšky oken. Do malých ložnic umístěte co nejvíce zrcadel, které prostor opticky zvětší. Pokud nejste zastáncem koberců v ložnici, velmi užitečné vám mohou být malé předložky před postel. Laďte ložnici podle svého vkusu, ale pamatujte, že méně je někdy více.Autor: Marie Baxová

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.