Novinky ve Vaší kuchyni

25.9.2013 | autor: Marie Baxová

Novinky ve Vaší kuchyni

Nelíbí se vám vaše stará kuchyň a na rekonstrukci nemáte dostatečné finance? Nevadí! I pouhé maličkosti dokáží udělat ve vaší kuchyni velké změny.

I když někdo strašně rád využívá myčku na nádobí, součástí každé kuchyně bývá neodmyslitelně dřez. Při zařizování nové kuchyně nebo její částečné rekonstrukci by jste tomuto úseky měli věnovat značnou pozornost. Novinkou a velmi hodnoceným pomocníkem se stali granitové dřezy. Vyrábí se z 80% z drcené žuly a prošly náročnými zkušebními testy, které zaručují odolnost jak mechanickou tak proti vysokým teplotám. Tyto dřezy nestárnou, jsou odolné proti poškrábání i chemickým přípravkům. Jeho zabudování do kuchyně se zaručeně vyplatí!

Jste milovníci kávy a vychutnáváte si pouze obyčejného turka? Na to teď můžete zapomenout. Pořiďte vaší kuchyni a také vám nový kávovar . Dnešní kávovary oplývají mnoha programy. Namelou zrnkovou kávu, připraví kávu pro malý i velký šálek, vyrobí dvě kávy najednou a přidá sám i mléko. Jsou tiché a na jejich designu se dnes nešetří. Vyrábí se v mnoha barvách a tvarech, které splynou s každou kuchyní. Pochutnat si nemusíte pouze na espressu, ale také na cappuccinu nebo latte macchiato. Moderní kávovary zaručují, že je s radostí budete používat každý den.

Máte nový dřez, nový kávovar, ale kuchyňské zdi k nim absolutně neladí. Jejich barva je vybledlá, stěny jsou oprýskané a vás už nebaví každý rok znovu malovat. Nemusíte na zdi aplikovat novou barvu nebo tapety, ale co takhle dřevěné palubky, které vnesou interiéru nádech přírody. Vyrábí se v mnoha délkách, přesně takové jaké budete v kuchyni chtít. Jsou lakované, takže jim nevadí ani voda a prach. Palubky mají na stranách podélné drážky, takže se pouze zasouvají do sebe a vytvoří jedinečnou stěnu. Palubky se dají využít i pro vytvoření nové podlahy, která je na rozdíl od ostatních krytin měkčí a teplejší. Vybírat si můžete z několika typů a nepřeberného množství odstínů.Autor: Marie Baxová

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.