Vytvořte doma romantiku a teplo zároveň

26.11.2013 | autor: Marie Baxová

Vytvořte doma romantiku a teplo zároveň

Také jste vždy snili o domácí romantice? Příjemná společnost, dobré víno a praskání krbu. Všechno máte ale krb ne? Nebojte si ho pořídit.

Příjemné teplo

Jestliže už dlouho přemýšlíte o pořízení krbu, nahlédněte do eshopu krbů a kachlí, kde si vyberete z široké nabídky litinových a ocelových krbů, pecí, teplovodních a teplovzdušných krbových kachlí. Na stránkách obchodu jsou v nabídce i biokrby nebo krbové vložky bezkomínové, které nepožadují výstavbu komínu ale jednoduše ho umístíte na zeď. Všechny výrobky jsou garantované kvalitou a zárukou ke spokojenosti všech zákazníku.

Elektrické ohradníky pro psy

Vlastníte pejska, který často opouští území zahrady a vydává se sám na procházku? Bojíte se, že ho přejede auto, zatoulá se nebo způsobí dopravní nehodu? Pořiďte mu elektrický ohradník pro psy. Tyto ohradníku se snadno instalují, jsou neviditelný takže nijak nenarušují estetičnost zahrady a ohraničíte s ním nejen plot, ale i záhonky, bazény nebo skalky, zkrátka místa, kam nechcete aby vám pejsek chodil. Tyto ohradníky tvoří instalační drát, s nímž vytvoříte neviditelný plot a obojek, který připnete pejskovi. Při překročení hranice, kam pejsek nesmí dostane do obojku impuls, který mu dá signál, že sem nesmí. Pejsci si rychle tyto hranice zapamatují. Více informací o psích ohradnících naleznete na tomto odkaze.

Pokud máte baráček, zahradu ale chybí vám pejsek pro kterého by jste mohli ohradník postavit, vyhledat vhodného psího miláčka můžete v inzerátech psů na stránkách Maxinzerat.sk, kde prodejci nabízejí pejsky jak čistokrevné tak křížené.Autor: Marie Baxová

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.