Jak být stále krásná. Tipy a rady pro Vás!

14.10.2013 | autor: Marie Baxová

Jak být stále krásná. Tipy a rady pro Vás!

Není na světě snad ženy, která by nechtěla být stále krásná a přitažlivá. I když vám sudičky do kolébky nenadělily mnoho krásy, není proč zoufat.

Důležité je zdraví

Krása ženy netkví pouze v perfektní postavě a výstavní tváři, ale i z osobnosti, spokojenosti a hlavně ve zdraví a dobré kondici. Dnešní chaotická doba nám mnohdy nedopřává stravovat se ukázkově, je proto někdy nutné nahrazovat chybějící složky výživovými doplňky. Mino důležitých vitamínů, potřebuje tělo i dostatek minerálů, aby mohlo správně fungovat. Mezi tyto minerály patří vápník, který je nejen důležitý na stavbu kostí ale i pro svalovou činnost a tvorbu hormonů. Hořčík podporuje nervovou soustavu, pomáhá při tvorbě inzulínu a působí jako prevence před srdečnými chorobami. Mnoho z nás si ani neuvědomuje, že tělo potřebuje minerál fosfor. Tato důležitá složka v těle spolu s vápníkem uchovává dobrý stav kostí a zubů ale hlavně hraje důležitou úlohu pro náš metabolismus. Všechny tyto minerály a mnoho dalších najdete ve výživových doplňcích  firmy biomin.sk .

Bezbolestná krása

Mnoho žen, zvláště ve vyšším věku, stále častěji řeší přibývající vrásky. Ze začátku používají krémy proti vráskám ale ty mnohdy nestačí. Řešením tohoto problému je redukce vrásek, která se dnes provádí pomocí několika metod.  Studio kosmetiky CosMed se sídlem v Bratislavě, nabízí i mimo botoxu bezbolestnou redukci vrásek pomocí nejnovějších metod, mezi které patří chemický peeling, vyhlazování pokožky pomocí laseru nebo velmi účinnou metodu  fotoomlazování.

Elegantní doplňky

Každou chvilku vidíte známou celebritu, která se pyšní diamantovým prstenem? Už nemusíte pouze závidět, ale tento skvost si můžete pořídit i vy. Diamantové prsteny jsou jedinečné a jejich krásu nepředčí žádný jiný kámen. Působí velmi elegantně, vkusně a originálně. Pokud i vás láká tento jedinečný drahokam, který by jste si chtěli pořídit ve formě diamantového prstenu nebo jiného doplňku, více informací naleznete zde.Autor: Marie Baxová

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.