Sex na prvním rande. Ano či ne?

9.1.2014 | autor: Marie Baxová

Sex na prvním rande. Ano či ne?

Dříve něco nemyslitelného, dnes nic neobvyklého. Je to ale správné mít sex hned na prvním rande?

Dnešní doba je velmi uspěchaná a už dávno nežijeme v puritánské době. Sex na nás vykukuje na každém rohu, jak v televizi, reklamě nebo v novinách. A co když jdeme na první rande, partner je pro nás velmi přitažlivý a otázka jestli jít hned na to se nabízí? Na kolikátém rande je tedy správné mít sex? Na tuhle otázku se jen velmi těžko hledá odpověď. To, že se žena s mužem hned vyspí na první schůzce může na ní házet nehezký pohled, tedy že je lehká holka co dá bez problému každému. Někdy to ovšem mužům nevadí a tuto otevřenost rádi přivítají. Muži chtějí ale ženy především dobývat a když dostanou sex hned nemusí mít o ženu už dál zájem. Jsou ovšem i výjimky a jestli se jim žena líbí, sex na první schůzce nevadí a rádi půjdou i na druhou a třetí. Názory mužů se ovšem velmi liší.

Jan 32 let:

Sex na první schůzce rozhodně neodmítám ale takové ženy si nemůžu vážit. Když dostanu to co chci hned, nemá pro mě cenu dál ženu poznávat a dobývat. Také si můžu myslet, že takhle jedná se všemi partnery se kterými jde na schůzku. Více oceňuji ženy, které se sexem počkají na třetí schůzku, tak alespoň vidím, že mě chtějí poznat i jinak než přes postel a že si jich naopak i já mohu vážit. Když se vyspím se ženou na první schůzce jde podle mě pouze o sex a ne o navázání vážného vztahu.

Martin 36 let:

Pokud jdu se ženou na první schůzku, vůbec mi sex nevadí. Jestliže  je vzájemná přitažlivost tak proč ne. Sex je ve vztahu velmi důležitý a proto odkládat první milování na další schůzky je podle mě ztráta času. Žena se vám může velmi líbit, můžete s ní strávit pěkné chvilky ale pokud na třetí schůzce zjistíte, že vám to v posteli neklape, považuji to akorát za promarněný čas. Rozhodně nejsem takový, který ženě po prvním sexu nezavolá, když se mi žena líbí, je mi jedno jestli se se mnou vyspí na první schůzce, nepovažuji to za nic špatného a rád se s ní sejdu i dál.

A jaký je váš názor na sex na první schůzce? Podělte se o to s námi v diskuzi.Autor: Marie Baxová

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.