Výživa během těhotenství

Výživa během těhotenství

Patříte mezi nastávající maminky a snažíte se svému budoucímu potomku dopřát to nejlepší? Pak určitě pátráte po pravidlech výživy během těhotenství. Zajisté vás nepřekvapí, že platí základní pravidla pro zdravou životosprávu, která jsou pouze lehce modifikovaná. Základem je zdravá, pravidelná a vyvážená strava. Následující řádky slouží pouze jako vodítko, jakékoliv pochybnosti a dotazy konzultujte nejlépe se svým lékařem. Čím se tedy během těhotenství můžete "ládovat" a jakým potravinám je lepší se úplně vyhnout?

více

Módní i praktické pončo

Módní i praktické pončo

Snad každá nastávající maminka potvrdí, že skloubit těhotenství a módní trendy není zrovna jednoduchá věc. Těhotenská móda se vyznačuje hlavně pohodlností,  aktuální trendy v módě jdou tedy trochu stranou. Nebudeme přece ale hned házet flintu do žita! Jste-li zvyklá oblékat se podle poslední módy, nebudete s tím přeci během těhotenství přestávat. Můžeme mluvit o štěstí, že v dnešní době se moderní trendy podepisují i na oblečení pro budoucí maminky. Proto chcete-li být in, odložte „lacláče“ a XXL svetry a zkuste něco nového.  Co takhle nevšední a slušivé pončo?

celý článek komentářů (0)

Správná životospráva

Správná životospráva

Jestliže čekáte miminko, a zvláště pak, pokud je to vaše první dítě, snažíte se dozajista pochytit z knih, od známých, z internetu, od doktorky a z mnoha dalších zdrojů cokoli, co byste mohla ve svém životě uplatnit. Situace je to zcela nová, nevíte, co všechno smíte či nesmíte jíst, abyste tomu malému človíčkovi, který ve vás právě roste, neublížila. A možná jste z toho velmi nervózní. Není divu. Protože jak to obvykle bývá – kolik hlav, tolik názorů. Každý vám řekne něco jiného a některé rady dokonce mohou být zcela protichůdné. Říkáte si, co teď?

celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.