Podle čeho vybírat nejlepší kolagen?

Podle čeho vybírat nejlepší kolagen?

Přemýšlíte nad užíváním kolagenu pro krásnější a zdravější pokožku, vlasy a nehty, ale i správně fungující klouby a vazy? V takovém případě je nesmírně důležité vybrat ten správný přípravek. Proč je kolagen tolik důležitý a v jaké podobě je nejlepší ho doplňovat? To se dozvíte v tomto článku.

více

Očkovací centrum Avenier: Rychlé, spolehlivé a odborné očkování na 20 místech v ČR

Očkovací centrum společnosti Avenier, a.s., je se svými 20 pobočkami největší sítí tohoto typu v České republice a jeho odborní lékaři ročně proočkují přes 70 tisíc klientů. Vedle tří pracovišť v Praze nabízí své služby také v Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Ostravě, Karlových Varech, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Liberci, Jihlavě, Olomouci, Zlíně, Pardubicích, Uherském Hradišti, Břeclavi a Znojmě.

celý článek komentářů (0)

Podzimní tipy, jak připravit pokožku na zimu

Podle počasí, které venku panuje, a předpovědí, podle kterých má tento týden sněžit, se zdá, že letos nás již teplé počasí nečeká. Dovolenou už připomínají pouze rozesmáté fotografie a postupně blednoucí opálení. Opalovací krémy a další přípravky s ochranným faktorem odpočívají na dně skříně, ale to možná bylo trochu předčasné rozhodnutí. O pokožku je nutné pečovat celoročně a chránit ji před škodlivým UV zářením musíme ve  všech ročních obdobích.
celý článek komentářů (0)

Afty - co jsou zač + 10 tipů, jak na ně

Afty jsou nepříjemností, se kterou se někdy v životě potkal snad každý. Kdo by neznal drobné vřídky, které se vytvoří na ústní sliznici a bolí, řezají a pálí. Afty mohou vznikat v důsledku stresu a následné imunitní reakce organismu na bakterie, které se běžně vyskytují v ústní dutině.
celý článek komentářů (1)

Projekt Zlaté chvíle hledá odpovědi, jak trávíme čas se svými nejbližšími

Značka tradičních sušenek a oplatek Zlaté připravila speciální projekt s názvem Zlaté chvíle, který se zamýšlí nad všemi aspekty trávení času s rodinou a s okruhem blízkých lidí. Zároveň se zabývá i současným vnímáním rodiny a změnami v rámci rodiny jako takové. Společenský vývoj posledních let s sebou přinesl velké změny i v tak důležité a intimní oblasti, jako je trávení volného času s blízkými lidmi. Jak se se zrychleným životním tempem co nejlépe vyrovnat a nenechat se o tyto vzácné okamžiky ochudit? Dostává se nám těchto „zlatých chvil" dostatečně, nebo nám naopak jejich prožívání chybí? Kde a jak tráví Češi a Slováci čas se svými blízkými nejraději? A koho vlastně dnes do okruhu svých blízkých  zahrnujeme?
celý článek komentářů (0)

NOVÉ TRETTER´S CHIPS – LUPÍNKY, NA KTERÝCH SI POCHUTNÁTE BEZ VÝČITEK

Málokdo jim dokáže odolat, k oslavám, posezení v baru nebo sledování televize chipsy patří. Nyní si na nich můžou pochutnat bez výčitek děti i dospělí! Společnost Chips Praha jako první český výrobce uvádí na trh novinku - zeleninové lupínky Tretter´s chips, které představují zdravou alternativu bramborových lupínků. Jsou ideálním doplňkem k vínu či pivu, svačinou do dětské aktovky i elegantním kompromisem pro zaryté odpůrce syrové zeleniny, strážce štíhlé linie a vyznavače zdravého stravování.
celý článek komentářů (1)

Krušovický pivovar připravil výstavu o pivovarnictví

Královský pivovar Krušovice, ve spolupráci s Národním zemědělským muzeem a Chvalským zámkem, připravil výstavu s názvem „O pivovarnictví a pivu". Tato expozice mapuje historii a vývoj vaření piva v českých zemích a také dokumentuje základní výrobní postupy i vývoj designu lahví, pivních etiket a tácků. Návštěvníci se dozvědí vše
o vaření piva a vývoji výrobních technologií i to, jaký je rozdíl mezi pivem anglického a českého typu. Výtečná krušovická piva je samozřejmě možné přímo na výstavě ochutnat.
celý článek komentářů (0)

Zážitkové bio odpoledne pro celou rodinu

Nově zrekonstruovaná mateřská školka Tetty, přímo u tramvaje na Petřinách, hostí na své krásné zahradě ve středu 22. září zážitkové zábavné odpoledne „Poznej svého ekofarmáře aneb Ekofarmaření s příběhem", které je určeno pro rodiny s dětmi a všechny zájemce o inspiraci bio životním stylem. Sejdou se zde ekofarmáři, kteří pravidelně dodávají bio ovoce a zeleninu do stovek pražských domácností prostřednictvím bedýnkového systému Freshbedynky.cz. Od 15.00 je připraven bohatý program, který udělá radost chuťovým buňkám návštěvníkům během spousty ochutnávek, odhalíte triky, jak poznat bio kvalitu čerstvých potravin a poznáte spiralizér - kouzelný nástroj pro přípravu několikametrových „špaget" z různé zeleniny.
celý článek komentářů (0)

Oslavte letos mezinárodní den leváků

Na 13. srpna připadá Mezinárodní den všech těch z nás, kteří píší levou rukou. Den se slaví od roku 1976 a pravidelně jej vyhlašuje Mezinárodní asociace leváků. Den si klade za cíl zvýšit povědomí o problematice levorukosti a o těžkostech, se kterými se tito lidé potýkají v běžném životě, kde je většina předmětů, přístrojů, budov apod. přizpůsobena pro dominantní pravou ruku. Svátek se slaví po celém světě, i když se o jeho existenci příliš neví a v kalendáři ho stále nenajdeme. O rozšíření se starají různé asociace a kluby, které leváky sdružují.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.