Získejte půjčku bez registru díky svému dopravnímu prostředku

23.10.2017 | autor: Redakce PŽ

Osobní automobil, motorka, nákladní auto, stavební stroj, letadlo, loď. Všechny tyto dopravní prostředky vám mohou pomoci získat půjčku bez registru. Stačí se vydat do zastavárny, nebo jejím zástupcům napsat třeba na WhatsAppu. Pošlete fotku technického průkazu, snímek automobilu, požadovanou částku a odborník s vámi vše vyřeší.

Získat úvěr dnes není žádný problém. Půjčky ihned poskytuje spousta nebankovních společností a předhání se v tom, která z nich nabídne lepší podmínky – nižší úroky, rychlejší vyřízení. Poskytovatelů půjček, kteří se neobrátí zády k lidem se záznamem v registru, je ale o dost méně. V registrech dlužníků se přitom nenachází pouze notoričtí neplatiči. Na seznamu neplatičů se lze objevit i kvůli tomu, že zapomenete zaplatit fakturu za telefon. A v takovém případě vám vytáhne trn z paty autozastavárna Praha.

I vyšší částky bez kontrolování registru

Některé společnosti sice poskytují půjčky bez registru, jenže zpravidla jen na velmi omezené částky. Netroufnou si půjčit lidem, u nichž hrozí riziko nesplacení, velké peníze. Autozastavárna Zastavuz.cz sídlící v Praze vám naproti tomu poskytne až 80 % hodnoty dopravního prostředku. Navíc lze vše vyřídit již do 30 minut.

Auto může zůstat u vás doma

Spousta lidí vlastní automobil, jímž by mohli ručit, nicméně málokdo si může dovolit se ho vzdát. Je potřeba jezdit do práce, vozit děti do školy apod. Zastavuz.cz proto přichází se dvěma možnostmi. Buď zvolíte Money&Store, což je klasická zástava, kdy auto stojí na hlídaném parkovišti, nebo vyberete variantu Money&Drive, při níž své vozidlo můžete běžně dál používat.

Délka úvěru je v obou případech flexibilní, po prvních čtyřech týdnech se účtuje každý den. Zákazník si tady určuje, jak bude půjčka probíhat, Zastavuz se mu snaží maximálně vyjít vstříc. I při problémech se splácením mají snahu zákazníkovi pomoci.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.