Letní posezení – jak vybrat zahradní nábytek z přírodních materiálů

Letní posezení – jak vybrat zahradní nábytek z přírodních materiálů

Chcete mít útulné posezení na chatě nebo na zahradě za domem? Rádi byste přírodní nábytek, který tam skvěle padne? Přečtěte si, jak vybrat koutek klidu jen pro sebe, který však v případě potřeby přežije i vaše víkendové párty s přáteli a dovádění vašich dětí.

více

Výstavba nízkoenergetického projektu Nový Sedlec byla zahájena

V Sedlci u Líbeznic nedaleko Prahy byly zahájeny stavební práce na nízkoenergetickém projektu Nový Sedlec. Ten nabídne celkem 14 rodinných domů, které budou dokončeny v létě příštího roku. Projekt, který získal v létě stavební povolení, vyrůstá pod taktovkou developerské společnosti Konhefr pouhé 2 km od severního okraje hlavního města. Exkluzivním prodejcem je Realitní společnost České spořitelny.
celý článek komentářů (0)

BIOGRAFY BARRANDOV SE ROZŠIŘUJÍ

Bytovému domu Adina v projektu Biografy Barrandov přibude partner - Hugo. Společnost Bouwfonds rozšiřuje nabídku nových bytů a v sousedství již téměř dokončené Adiny na pražském Barrandově začne stavět další dům s celkem 79 bytovými jednotkami, s tematicky zvoleným názvem Hugo.
celý článek komentářů (0)

V PROJEKTU CIKÁNKA SE OTEVÍRÁ VZOROVÝ DŮM

Společnost Bouwfonds v těchto dnech otevírá vzorový dům v projektu Cikánka v pražských Stodůlkách. Moderní dvoupodlažní vila je zařízena v čistém a minimalistickém duchu nábytkem skandinávských designérů společnosti Scandium. V projektu Cikánka vznikne celkem 18 vil. V první etapě již bylo postaveno a prodáno 8 vil. Dalších deset se nyní staví ve druhé etapě, která bude dokončena v průběhu roku 2011.
celý článek komentářů (0)

ZAHRADA RŮŽÍ: BYDLENÍ S VŮNÍ HISTORIE

Pouhých 20 kilometrů severozápadně z centra Prahy vzniká rezidenční projekt Zahrada růží, ve kterém byla nedávno dokončena hrubá stavba. Netradiční a originální bydlení v bývalém panském statku v obci Středokluky nabídne 45 bytových jednotek pro všechny, kteří touží po netradičním bydlení v tichém a klidném prostředí. Projekt realizuje developerská společnost ITAKA v čele s uznávaným architektem Albertem Di Stefanem.
celý článek komentářů (0)

Pražské Quadriennale představí na Designbloku předního světelného designéra Nicka Morana

Koncerty hudebních hvězd, divadelní představení, společenské akce, prezentace architektury a třeba i spotřebního designu - to vše spojuje důraz na nasvícení, světlo, atmosféru. Mistrem v oblasti světelného designu, a obecněji ve vizuálním působení na divákovy smysly, je britský světelný designér Nick Moran, který přímo v epicentru dění Designbloku, v Superstudiu, uvede v úterý 5. října od 15.00 přednášku. Moran, jenž spolupracuje se světoznámými tvůrci i kulturními institucemi, navštíví Prahu několik týdnů poté, co se na tuzemský knižní trh dostal český překlad jeho knihy Světelný design pro divadlo, koncerty, výstavy a živé akce, vůbec první podobné publikace v českém jazyce určené zdejším profesionálům i zájemcům z řad laické veřejnosti.
celý článek komentářů (0)

DALŠÍ DESIGNOVÁ PERLA Z DÍLNY ROSSE LOVEGROVA V SIKO KOUPELNY

SIKO KOUPELNY ani letos nezapomínají na zákazníky, kteří si chtějí zařídit koupelnu originálními designovými kousky. Unikátní je rozhodně série Freedom od tureckého výrobce VitrA, kterou i tentokrát navrhl Ross Lovergrove, světově uznávaný průmyslový designér. Lovegrove během své kariéry pracoval s módními návrháři i s nejvýznamnějšími výrobci interiérového zařízení a elektroniky.
celý článek komentářů (0)

DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V REZIDENČNÍM PROJEKTU PRAGUE MARINA JIŽ TENTO VÍKEND!

Společnost Prague Marina a.s. připravila pro zájemce o unikátní bydlení Dny otevřených dveří rezidenčního projektu Prague Marina. Tento projekt v pražských Holešovicích je díky přirozenému propojení bytů s výhledem na vodu  unikátním rezidenčním projektem na území hlavního města Prahy. Dny otevřených dveří skýtají jedinečnou možnost prohlédnout si byty na vlastní oči a vychutnat si pohled na Vltavu.
celý článek komentářů (0)

PROJEKT LOCHKOV LOFTS POKRAČUJE RYCHLE VPŘED A OTEVÍRÁ INFOCENTRUM NA MÍSTĚ STAVBY

Projekt originálního bydlení v bývalém pivovaru v Praze 5 - Lochkově získává stále zřetelnější kontury. Stavební práce pokračují podle stanoveného harmonogramu a tři z celkem čtyř plánovaných budov se již postupně rýsují do své budoucí podoby. Pro zájemce je od 11. září nově otevřeno informační centrum přímo v místě výstavby. Zde je zástupci developera detailně seznámí s celým projektem.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.