Letní posezení – jak vybrat zahradní nábytek z přírodních materiálů

Letní posezení – jak vybrat zahradní nábytek z přírodních materiálů

Chcete mít útulné posezení na chatě nebo na zahradě za domem? Rádi byste přírodní nábytek, který tam skvěle padne? Přečtěte si, jak vybrat koutek klidu jen pro sebe, který však v případě potřeby přežije i vaše víkendové párty s přáteli a dovádění vašich dětí.

více

Nový projekt Matějkova společnosti CODECO

Nový projekt společnosti CODECO vyroste v ulici Matějkova za divadlem GONG v lokalitě Podvinný mlýn v pražských Vysočanech. Bytový dům nazvaný podle stejnojmenné ulice, Matějkova, nabídne celkem 61 bytů. Výborná občanská vybavenost, dopravní dostupnost a kvalitní standardy vybavení z něj dělají atraktivní projekt již před samotným zahájením výstavby.
celý článek komentářů (0)

Povodně precizují nouzové bydlení

Efektivním řešením bydlení v nouzi a po živelné katastrofě mohou být modulové obytné systémy. Český výrobce Pegas Container připravil mezi standardy typy, které mohou obce, firmy i jednotlivci využít ihned. V různých prostorových modifikacích jsou vždy vybaveny kuchyňkou, sprchami a sociálním zařízením. Velikost obytných místností je závislá na velikosti modulu či jejich počtu. Základní délka jednoho je šest metrů, šířka 2,5 metru. Velkou výhodou modulů je jejich prostorová flexibilita, nenáročnost na úpravu základového terénu, čas realizace a zejména minimálně o třetinu nižší pořizovací náklady v porovnání se zděnou stavbou.
celý článek komentářů (0)

XINDL X vystoupí na střeše netradiční Kavárny POTMĚ

Ve čtvrtek 17. června mezi 17 a 19 hodinou pokračuje na Ovocném trhu za Stavovským divadlem „černý mini festival". Ze střechy Kavárny POTMĚ budou tentokrát koncertovat muzikant XINDL X a nevidomá Sára Kaliášová.
celý článek komentářů (0)

Nízkoenergetické rodinné domy v Horní Proseči k nastěhování již v létě

Investor a developer, společnost NATUR CZ, dokončuje v těchto dnech první fázi projektu nízkoenergetických rodinných dvojdomů v rezidenční rozvojové oblasti mezi městy Liberec a Jablonec nad Nisou. Realitní společnost České spořitelny (RSČS)/RELIA připravila na 18. a 19. června 2010 dny otevřených dveří, na kterých si zájemci budou moci prohlédnout nejen hotový vzorový dům, ale i domy rozestavěné. V nich uvidí, jak je možné stavbu dokončit podle individuálních přání. Vážní zájemci, kteří si vybraný rodinný dům závazně zarezervují do 30. června 2010, získají ke dni otevřených dveří slevu 100 000 Kč.
celý článek komentářů (0)

Lochkov Lofts: Virtuální dekoratér aneb Sám sobě designérem

Společnosti Euro Ventures a ITAKA představují unikátní virtuální aplikaci, která zájemcům o bydlení v projektu Lochkov Lofts usnadní výběr standardů. Přímo na webových stránkách www.lochkovlofts.cz je možné si prostřednictvím virtuálního dekoratéra navrhnout byt ještě dříve, než bude realizován.
celý článek komentářů (0)

Nízkoenergetický projekt Francouzský dům uprostřed Brna se blíží k dokončení

Stavba bytového domu kousek od centra Brna ve Francouzské ulici se blíží ke svému zdárnému konci. Úplné dokončení výstavby je plánované na konec června 2010 a noví majitelé se budou moci v létě nastěhovat. Zájemci o koupi bytu mohou Francouzský dům navštívit již nyní. Realitní společnost České spořitelny (RSČS)/Gaute pořádá v pátek 28. května 2010 od 14 do 18 hodin a v sobotu 29. května 2010 od 10 do 13 hodin dny otevřených dveří. Návštěvníci si budou moci prohlédnout ukázkový byt i privátní zahradu u domu a vychutnat si nádherný výhled na historické centrum města.
celý článek komentářů (0)

AXE TWIST PÁRTY

Legendární AXE párty se vrací do Česka! A vy můžete být u toho! Už ve čtvrtek 1. dubna se v pražském p.m. klubu
uskuteční velkolepá zahajovací párty, která odstartuje šňůru AXE TWIST PÁRTY po celé České republice.
celý článek komentářů (0)

TV ROCKPARÁDA - Fajn rock music

Do dubnového dílu TV ROCKPARÁDY postoupily klipy skupin: BÁRA ZEMANOVÁ & BAND, VENEFICA, KRUCIPÜSK, ŠKWOR a Paganini vítězného ARAKAINU.
celý článek komentářů (1)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.