Letní posezení – jak vybrat zahradní nábytek z přírodních materiálů

Letní posezení – jak vybrat zahradní nábytek z přírodních materiálů

Chcete mít útulné posezení na chatě nebo na zahradě za domem? Rádi byste přírodní nábytek, který tam skvěle padne? Přečtěte si, jak vybrat koutek klidu jen pro sebe, který však v případě potřeby přežije i vaše víkendové párty s přáteli a dovádění vašich dětí.

více

Odborníci varují: lidé často podceňují kontroly plynových spotřebičů a ohrožují tak svůj majetek i život

Plynové průtokové ohřívače a kotle, které denně používáme, jsou sofistikované přístroje - výsledky dlouhého vývoje a výzkumu v mnoha oborech. A tak, podobně jako automobil a jiná složitější zařízení, potřebují i plynové spotřebiče ke svému spolehlivému fungování pravidelnou servisní péči. Drtivá většina jejich uživatelů však podceňuje pravidelné servisní prohlídky a zapomíná také na vliv dodatečných stavebních úprav na jejich provoz. Následek? Zhoršení technického stavu plynového spotřebiče, nárůst spotřeby plynu nebo ohrožení zdraví. Tyto případy stejně jako hlášené úniky plynu však tvoří jen malé procento poruch. Mnohem častějším jevem je, když uživatel na začátku topné sezóny zjistí, že si prostě nezatopí. A stačilo jen včas zajistit servis zařízení.

celý článek komentářů (0)

SIKO KOUPELNY NABÍZEJÍ NOVÉ VYBAVENÍ DO VAŠÍ KOUPELNY

Společnost SIKO KOUPELNY v rámci zařazování novinek nezapomíná ani na nezbytné koupelnové vybavení. Do svého sortimentu přidává velké množství nových kolekcí sanitární keramiky, baterií, nábytku, koupelnových doplňků, radiátorů a mnoha dalších, ze kterých si zákazníci mohou vybrat.
celý článek komentářů (0)

Minimalizujte náklady na ohřev teplé vody a vytápění nejen ze státních dotací

Znají to všichni. Blíží se topná sezóna a jakékoli zvýšení cen energií zas o trochu napne už tak omezené rodinné rozpočty. Často v přímé úměře ke stáří domu, ve kterém bydlíme, neboť právě starší domy mívají vysoké tepelné ztráty a desetiletí starý kotel. Nemůže být tedy řeč o jakékoli efektivitě takovéhoto systému vytápění.
celý článek komentářů (0)

Nejdelší kuchyně v České republice vyroste před brněnskou IKEA

Před brněnským obchodním domem IKEA bude postavena nejdelší kuchyně v České republice. Pokus sestavit kuchyni dlouhou více než 100 metrů se uskuteční dne 1. září 2010 na parkovišti před hlavním vchodem. Rekord bude na místě změřen a zapsán do České databanky rekordů. Následně budou jednotlivé díly kuchyně prodány a výtěžek připadne nadaci Křižovatka. 
celý článek komentářů (0)

Originální novinky ze Siko koupelny

Největší prodejce koupelnového vybavení společnost SIKO KOUPELNY zařadila do svého sortimentu řadu neotřelých novinek, které přivítají především klienti s touhou po netradičním řešení interiéru.
celý článek komentářů (0)

První etapa projektu Zahrady Strančice byla úspěšně dokončena

V rezidenčním projektu Zahrady Strančice východně od Prahy byla úspěšně dokončena první etapa výstavby. Již v následujících dnech se budou do šesti viladomů s celkem 18 byty stěhovat noví obyvatelé. V projektu je v dalších etapách naplánováno celkem 72 viladomů, každý se třemi bytovými jednotkami v dispozicích 1+kk až 3+kk. 
celý článek komentářů (0)

Nové obklady a dlažby v Siko koupelny

Největší prodejce koupelnového vybavení společnost SIKO KOUPELNY představuje novinky pro letošní sezónu 2010/2011. Jako každý rok, i letos jich je spousta. Za společný rys se dá považovat zejména důraz na jednoduchou eleganci a nadčasový styl.
celý článek komentářů (0)

Klasické kotle s nejnižšími emisemi

Výměna plynového kotle v historické části města nemusí vždy znamenat komplikovaný restaurátorský zásah. Junkers představuje kotle Cerastar a Ceramini, které splňují emisní limity pro památkové zóny a historická centra měst.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.