Letní posezení – jak vybrat zahradní nábytek z přírodních materiálů

Letní posezení – jak vybrat zahradní nábytek z přírodních materiálů

Chcete mít útulné posezení na chatě nebo na zahradě za domem? Rádi byste přírodní nábytek, který tam skvěle padne? Přečtěte si, jak vybrat koutek klidu jen pro sebe, který však v případě potřeby přežije i vaše víkendové párty s přáteli a dovádění vašich dětí.

více

Lekce improvizace dají publiku s McFerrinem Iva Bittová a Dan Bárta

Nezaměnitelná muzikálnost, smysl pro originální interpretaci a především nebývalá schopnost improvizace spojují mistra vokálního umění Bobbyho McFerrina se dvěma významnými osobnostmi domácí hudební scény, které přizval k účasti na svých dubnových koncertech v České republice. 21. dubna v Obecním domě na Jarním GALA pro Struny podzimu, 22. dubna v pražském Kongresovém centru a 24. dubna v ostravské ČEZ Aréně se po jeho boku na podiu objeví umělkyně s bezpočtem hudebních tváří Iva Bittová a vynikající muzikant s mnoha žánrovými přesahy Dan Bárta.
celý článek komentářů (0)

Odpočet zahájen: 7 dní do odhalení další zahraniční hvězdy Open Air Festivalu

Už příští týden se budou mít proč radovat fanoušci kytarovek. Jak si tím můžeme být tak jistí? Číst z křišťálové koule zatím sice neumíme, ovšem máme zaručenou informaci od pořadatelů Open Air Festivalu, že už za sedm dní prozradí jméno dalšího zahraničního headlinera. Kdo doplní hvězdnou partu, které zatím vévodí duo Faithless a Röyksopp?
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.