Kdo si hraje nezlobí aneb tipy pro volný čas

Kdo si hraje nezlobí aneb tipy pro volný čas

Jednou za čas je dobré hodit všední starosti za hlavu. Pracovní povinnosti, děti, rodina, uklízení, to všechno vás velmi vyčerpává. Vymezte si ve svém diáři místo na zálibu, při které se odreagujete a odpočinete si.

více

Festival Rock for People: vyšší investice do kapel i ekologického programu

Rekordní hodnota skupin na programu, dvojnásobné náklady do ekologického programu. Nezadržitelně blížící se festival Rock for People (3. - 6. 7. Ve Festivalparku v Hradci Králové) zkrátka posouvá limity hned v několika kategoriích najednou. Co znamená ekologický program? Pivo v biokelímcích, jídlo v bioobalech, více Green-pointů, důsledná recyklace či celé „Zelené městečko". Organizátoři jsou si dobře vědomi toho, že festival a s ním spojená koncentrace desítek tisíc lidí na jednom místě je nezanedbatelnou zátěží pro životní prostředí a proto se snaží každý rok posunout Rock for People směrem k trvalé udržitelnosti.
celý článek komentářů (0)

Festival Struny podzimu spouští soutěž O2 Extra šance o nejlepší cover verzi skladby GALANG

Jazzmanům, Dj's, skupinám, zpěvákům, orchestrům i sborům, hudebním experimentátorům - všem, kterým nechybí kreativita, nadání a odvaha zkoušet nové věci, je určena soutěž festivalu Struny podzimu O2 Extra šance, která začíná právě dnes a vyvrcholí v říjnu. Kapely i jednotlivci bez rozdílu žánrů mají možnost získat finanční odměnu ve výši 20.000 Kč.
celý článek komentářů (0)

Festival německy mluvených filmů DAS FILMFEST doveze filmové delikatesy z Berlinale

Do svého pátého ročníku vstupuje již zavedená a diváky vyhledávaná přehlídka německy mluvených filmů s novým názvem - DAS FILMFEST. Přehlídka proběhne od 6. do 10. října v pražských kinech Lucerna a Evald, následně se tradičně přesune do Kina Art v Brně.
celý článek komentářů (0)

Rock for People začal prodávat také letenky a VIP vstupenky

Ty, kteří trpí akrofobií, neboli strachem z výšek, nová atrakce na blížícím se festivalu Rock for People asi příliš nenadchne. Ale ostatní budou mít díky Dinner in the Sky jedinečnou příležitost vychutnat si festival (spolu s vychlazeným pivem) z ptačí perspektivy.
celý článek komentářů (0)

Úplně jiný Ben Cristovao je zpět. Seznamte se!

Ben Cristovao konečně ukázal svou pravou tvář! Pohledný zpěvák v novém videoklipu hříšně tančí a svým nezaměnitelným sametovým hlasem žádá: „Give me some more".
celý článek komentářů (0)

Lenka Dusilová a Eternal Seekers obsadí Městskou knihovnu v Praze

Femme fatale Lenka Dusilová v čele múzické armády Eternal Seekers obsadí již tento čtvrtek, 10. června, velký sál Městské knihovny v Praze.
celý článek komentářů (0)

Bytové kočky vyžadují specifickou péči

Na zdraví kočky má vliv mnoho okolností, ale právě správnou výživu může majitel zvířete nejsnáze ovlivnit. Kočky mívají velmi často problémy s močovými cestami, nadváhu nebo problémy se zuby. Specifická zdravotní rizika plynou také z toho, zda je kočka starší, kastrovaná a chovaná pouze v bytě. Tato rizika lze však poměrně dobře zvládnout, pokud je zvířeti podáváno speciální krmivo, určené právě pro tyto kočky.
celý článek komentářů (0)

Rock for People potvrzuje poslední zahraniční kapely

Příslovečné, importované třešničky byly přidány na festivalový dort Rock for People (3. - 6. 7. 2010). Vzhledem ke kompletnímu složení headlinerů, jimž vévodí MUSE, THE PRODIGY, NOFX či EDITORS s MORCHEEBOU, jde o doplnění jednotlivých stylů a posílení multižánrového charakteru festivalu. Spokojeni budou především příznivci tvrdších podob hudby - nabroušený hard core nabídnou ostřílení kalifornští týpci Death by Stereo, ještě rychlejší circle pit pak budou vyžadovat syntetičtí metalcoreisté Horse the Band.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.