Kdo si hraje nezlobí aneb tipy pro volný čas

Kdo si hraje nezlobí aneb tipy pro volný čas

Jednou za čas je dobré hodit všední starosti za hlavu. Pracovní povinnosti, děti, rodina, uklízení, to všechno vás velmi vyčerpává. Vymezte si ve svém diáři místo na zálibu, při které se odreagujete a odpočinete si.

více

YEMI PŘIPRAVUJE CHOREOGRAFII PRO JEDNU Z NEJSLEDOVANĚJŠÍCH TALK SHOW NA SVĚTĚ

Choreograf a tanečník Yemi A.D. (28) žije svůj americký sen. A to doslova! Jeho originální show, jíž Kanye West uzavíral 27. ročník MTV Video Music Awards, aplaudoval ve stoje nejen celý sál losangeleského Nokia Theatre. Nadšením se netajili ani slavnější „kolegové" - Lady Gaga, Justin Timberlake nebo Rihanna, kteří po skončení slavnostního ceremoniálu přišli gratulovat do  šatny. A bez povšimnutí atypickou baletní choreografii v podání Lucie Drábkové, Pavlíny Červíčkové a Jade Clayton z JAD Dance Company nenechala ani světová média.
celý článek komentářů (0)

ROCK GUITAR SESSION 2010

Na kytarové tour pod názvem ROCK GUITAR SESSION 2010 vyráží tři brilantní kytaristé - čeští Honza Kirk Běhunek (SEVEN) a Petr Henych (G-BOD). Ze Slovenska dorazí Palo Chodelka & LIQUID BOOGIE ROLL. Tři kytaristé odehrají tři koncerty, debut ve stopách legendárního projektu G3, a to 30. září v Bratislavě (Randal), 1. října v Praze (Exit Chmelnice) a 2. 10. v Sokolově (Alfa).
celý článek komentářů (0)

Popcorn Drama vstupují do studia bez svetru

Mezinárodní sestava Popcorn Drama se do nevyzpytatelných letních dnů pojistila singlem Vo svetri, kterým zahřívala fanoušky letních festivalových akcií po celém bývalém Československu. Pod text singlu se podepsal dvorní lyrik IMT Smile Vlado Krausz a producentsky jej zastřešil Albin Johansson, který spolupracoval s Roxette nebo Arashem. Nad klipem, který se natáčel v pražském Hard Rock Café, držel režisérskou taktovku Matej Liška. Vo svetri se postupně dostává do éteru rádií a letní festivalový návštěvníci potvrdili, že rychle se uchytil i v publiku. „Na koncertech jsme hráli Vo svetri v pořadí jako druhou nebo třetí skladbu. Hned při prvním popěvku lidé zpozorněli a okamžitě se začali bavit spolu s námi. Text si pozpěvovali především děvčata, všeobecně jsme zůstali reakcemi publika mile překvapeni. I když text svádí k různým pikantním fantaziím a flirtování, nikdy jsme ho v zákulisí nezneužívali. Maximálně jsme si dělali legraci v tom slova smyslu, že holky můžou tancovat, ale jen a jen ve svetru," dodal s úsměvem kytarista a zpěvák Popcorn Drama Peter Aristone.
celý článek komentářů (0)

Kristína zařídila, že léto v Čechách nekončí

Léto v Čechách a na Slovensku nekončí, což zařídila zpěváčka Kristína, která přichází s novým singlem V sieti ťa mám. Textařsky se pod skladbu podepsal Kamil Peteraj a hudbu složil Martin Kavulič. Výsledkem je příjemný song s lehkostí unášející fantazii k vzpomínkám na prázdninovou pohodu. Letní atmosféra je zdůrazněna tanečním potenciálem dotovaným reggae a country. „Když mi M. Kavulič poprvé zahrál melodii na kytaře a do toho si zpíval „papapa", oba jsme se na sebe jenom usmáli, protože nám z toho vycházel úlet. Martin však mněl od začátku jasno v tom, že chce udělat veselou písničku, kde se mu nejdřív hodilo reggae. Později ho napadlo přidat v druhé polovině country a o zábavu při nahrávaní jsme měli postaráno. Oba styly v nás totiž evokují letní atmosféru, kde nesmí chybět tanec, pohoda a dobrá nálada. Celá skladba je pro mne jako šitá na míru, protože se rada bavím a usmívám," poznamenala s úsměvem Kristína.
celý článek komentářů (0)

TANEČNÍ UDÁLOST ROKU – SHOW DAVIDA GUETTY SI NENECHÁ UJÍT ANI MAREŠ SE SVOBODOVOU

Tentokrát žádná dámská jízda! Česká Vicemiss 2008 Hana Svobodová (22) zanevřela na své kamarádky missky Kateřinu Sokolovou a Ivetu Lutovskou a po dlouhé době vyrazí do společnosti v doprovodu svého přítele Leoše Mareše. Nejlépe placený moderátor, který zvládá i několik akcí za víkend, si totiž na sobotní večer dopřál neobvyklý luxus - naplánoval si volno. Žádný romantický večer ve dvou se ale nekoná, právě naopak! Leoš s Hankou si spolu s více než dvanácti tisíci lidmi nenechají ujít první halové vystoupení Davida Guetty v Česku. „Už se moc těším. S Leošem jsme oba hodně pracovně vytížení, a tak je pro nás každá společná chvilka vzácná. Já mám v sobotu ještě nějaké povinnosti ve Zlíně, ale pevně věřím, že se stihnu vrátit včas a užijeme si tu velkolepou show spolu," svěřila se půvabná tmavovláska.
celý článek komentářů (0)

Má váš pes nebo kočka problémy s kůží? Neexperimentujte!

Kožní problémy jsou nejčastějším důvodem návštěvy veterináře u psů a koček a tvoří až čtvrtinu všech případů, kterými se veterinář zabývá. Jedním z nejvýznamnějších faktorů, které každodenně ovlivňují stav kůže, je výživa. Proto je snížení tohoto alarmujícího čísla hlavně v rukou majitelů zvířat, neboť právě výživu mohou velmi výrazně ovlivnit.
celý článek komentářů (0)

DVA – HU

V pořadí třetí album dua Dva nese název HU (zkratka pro Maďarsko, nebo páté nejčastější příjmení na světě, staroegyptské první slovo bůh nebo druh ovce). Pro Dva to v jejich jazyce ale znamená první slabiku, kterou vyloudila lidská bytost a také tak mluví opice a sovy. Po předchozím konceptu folklóru neexistujících národů, s nímž pracovali na albu Fonók (2008, Indies Scope), přicházejí Dva s konceptem popu z neexistujících rádií. Pro spolupráci na tomto albu si opět vybrali berlínského producenta Jayrope.
celý článek komentářů (0)

The Cavern Beatles v Praze potvrdí pověst nejlepšího revivalu legendárních Brouků

Není třeba je dlouze představovat, každý je zná. Jsou čtyři, pocházejí z Liverpoolu a nejslavnější momenty své i hudební historie připomenou na koncertu 30. září v KC Vltavská v Praze. Zdá se to nemožné? Ale kdepak! Jedním z hlavních lákadel festivalu Kytara napříč žánry je totiž jeden z nejvěrnějších revivalů zřejmě nejslavnější kapely všech dob - THE CAVERN BEATLES. „To, co tuhle čtveřici odlišuje od ostatních kapel, je naprostá autenticita jejich hry. Nejenže hrají vždy na živo, ale dokonce používají i originální nástroje a pódiovou techniku ze šedesátých let. A stejně pečlivě jako dbají o autenticitu hry, dbají i o celkové vzezření. Takže když vyjdou na pódium, máte zpočátku pocit, že jste se vrátili v čase," líčí Stanislav Barek, dramaturg festivalu Kytara napříč žánry.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.