Kdo si hraje nezlobí aneb tipy pro volný čas

Kdo si hraje nezlobí aneb tipy pro volný čas

Jednou za čas je dobré hodit všední starosti za hlavu. Pracovní povinnosti, děti, rodina, uklízení, to všechno vás velmi vyčerpává. Vymezte si ve svém diáři místo na zálibu, při které se odreagujete a odpočinete si.

více

Combichrist si opět brousí zuby na Prahu

Combichrist si opět brousí zuby na PrahuŠpička současné tvrdé elektroniky, která přede dvěma měsíci předskakovala Rammstein ve vyprodané O2 Areně, vystoupí 14. března 2010 na samostatném koncertě v Abatonu.
celý článek komentářů (0)

Jarně s Milanem Valentou

Folkrockový hudebník Milan Valenta  se před 4 lety vrátil na hudební scénu téměř  po 15ti letech.
celý článek komentářů (0)

Rebelující dámy české hudby

Rebelující dámy české hudbyHned dvě „rebelující dámy české hudby" si budou moci vychutnat návštěvníci čtvrtečního koncertu stejnojmenného hudebního cyklu. Po únorovém, beznadějně vyprodaném koncertu zpěvačky Radůzy vystoupí ve čtvrtek 11. března v Městské knihovně v Praze další velká písničkářská osobnost domácí scény Dagmar Voňková - Andrtová. Hostem večera bude další nepřehlédnutelná „rebelka" domácí hudební scény, zpěvačka Lenka Dusilová.
celý článek komentářů (0)

KEKS - Jak děkuje se andělům

Další album, tentokrát  s poetickým názvem Jak  děkuje se andělům vydává právě teď rocková kapela KEKS. Vesměs  poetické skladbičky, které vyšly z pera Štěpána Kojana zaručeně potěší duši všech jeho fanoušků.

celý článek komentářů (0)

Kdo doprovodí Bobbyho McFerrina?

Kdo doprovodí Bobbyho McFerrina? Vokální site-specific. I tak bude možné nahlížet na jednu z nejočekávanějších hudebních událostí letošního roku - sérii tří koncertů vynikajícího hudebního experimentátora Bobbyho McFerrina. Ten v České republice vystoupí u příležitosti vydání svého nového alba VOCAbuLarieS hned třikrát - 21. dubna v Obecním domě na Jarním GALA pro festival Struny podzimu, 22. dubna v Kongresovém centru a 24. dubna v ČEZ aréně v Ostravě. A pokaždé jej na cestě do světa gospelu, soulu a funku doprovodí speciálně pro tuto příležitost zformovaný komorní pěvecký sbor.
celý článek komentářů (0)

Michaels Uncle – Return of Dark Psychedelia

Michaels Uncle – Return of Dark Psychedelia Kapela Michaels Uncle, dokončila nahrávání a po téměř patnáctileté odmlce, vydá u Indies Scope svoje nové řadové album. To bude obsahovat jedenáct zcela nových písní, dvě úpravy starších věcí a několik psychadelických ploch a zvukových koláží. Celkem album obsahuje 18 skladeb. Vrací se tak jedna z kapel, která formovala českou HC scénu. Nové album Michaels Uncle vyjde 5.3. a nese název Return of Dark Psychedelia.
celý článek komentářů (0)

Born party

Na počátku byla tma. Pak přišel oranžový zajíc, potkal modrého medvěda a upekli spolu na české poměry jedinečný projekt - portál SETY.cz. A od tohoto unikátního spojení uběhly již tři léta. Přijďte vzdát holt jejich snažení a oslavte se zvířátky narozeniny SETů.cz! Kdy? V pátek 5.3. 2010 v Retro Music Hall!
celý článek komentářů (0)

Röyksopp přivezou na Open Air Festival novou desku

Röyksopp přivezou na Open Air Festival novou desku Open Air Festival je na světě teprve tři týdny, ale na svůj věk je pořádně čilý! Vedle britských Faithless přiveze do Panenského Týnce další kapelu, po které fanoušci v Česku už dlouho volají. Ze svých iglů za polárním kruhem se do Česka prokopou norští Röyksopp! Porce chytrého severského popu bude navíc servírovaná úplně čerstvá, Röyksopp totiž letos na jaře vydají očekávanou desku „Senior", kterou českému publiku poprvé představí právě v Panenském Týnci.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.