Kdo si hraje nezlobí aneb tipy pro volný čas

Kdo si hraje nezlobí aneb tipy pro volný čas

Jednou za čas je dobré hodit všední starosti za hlavu. Pracovní povinnosti, děti, rodina, uklízení, to všechno vás velmi vyčerpává. Vymezte si ve svém diáři místo na zálibu, při které se odreagujete a odpočinete si.

více

Výpravný barokní večer Putování Evropou zakončí Letní slavnosti staré hudby

Rozmarná Francie Krále Slunce, oduševnělá Anglie, uhlazené Německo a extravagantní Benátky - velkolepé barokní představení Putování Evropou provede hudbou a tancem návštěvníky branou času do významných evropských metropolí na sklonku 18. století. V neděli 8. srpna se tak v Divadle Hybernia slavnostně uzavře letošní jedenáctý ročník festivalu Letní slavnosti staré hudby.
celý článek komentářů (0)

BraAgas okouzlily Borneo

Dámská kapela BraAgas, která letos získala Anděla 2009 v kategorii world music, se začátkem července zúčastnila jako vůbec první česká kapela v historii exotického Rainforest World music festivalu na malajském ostrově Borneo.
celý článek komentářů (0)

Yellow Sisters bodují ve světě. Předčily i Salifa Keitu.

Yellow Sisters se za červen 2010 umístily s deskou Tubab Woman na sedmé příčce světového žebříčku Spin The Globe's Top 10 World Music Albums. Svým umístěním předčily mimo jiné geniálního malijského zpěváka a skladatele Salifa Keitu.
celý článek komentářů (0)

Richie Kotzen má nový videoklip „Larger Than Life“

Americký zpívající kytarista Richie Kotzen má od června 2010 nový oficiální videoklip ke skladbě „Larger Than Life". Skladba je z jeho aktuálního CD „Peace Sign". Video režíroval fotograf Steven Lyon. Videoklip můžete zhlédnout na odkazu http://www.youtube.com/user/Headroominc#p/u/6/TmIbXy0DdEw .
celý článek komentářů (0)

Ben Cristovao bude startovat na otevřeném mistrovství republiky ve skocích do vody QUIX HIGHJUMP 2010

Ben Cristovao se pádu ke dnu nebojí. A to doslova! Třiadvacetiletý zpěvák se předposlední červencový den vrhne po boku skokanských špiček do vod hřiměždického lomu nedaleko Příbrami hned několikrát - z pěti metrové houpačky a dvanácti a šestnácti metrové skokanské věže. Na otevřeném mistrovství republiky ve skocích do vody QUIX HIGHJUMP 2010 nebude úplným nováčkem, jaké je to padat volným pádem zažil už loni. „Je to nepopsatelný zážitek vyzkoušet si adrenalinový skok včetně ne vždy měkkého dopadu. Ostatně ověřit si to na vlastní kůži můžou po přihlášení všichni návštěvníci, aby věděli, o čem mluvím," směje se Ben, který v sobě milovníka extrémních sportů nezapře. V jednom z nich - freestyle snowboardingu - je dokonce mistrem republiky.
celý článek komentářů (0)

Jedinečný koncert skupiny IMODIUM - zahraje unplugged a na vodě

Jedinečný unplugged koncert skupiny Imodium se uskuteční 12. srpna na parníku Odra. Broumovští rockeři na něm v akustické podobě zahrají nejen písně ze svého posledního dvojalba Polarity, jehož aktuální singl Břehy boduje v tuzemských hitparádách, ale i své největší hity. Kromě Adama Piafa (ex-Fake Tapes), který večer na lodi odstartuje svým písničkářským setem, slibuje kapela přizvat na palubu i několik spřátelených hudebních hostů. Vyplouvá se v 19.30 hodin od pražského Palackého mostu, cena vstupného je 150 korun. Podrobnosti včetně rezervace míst najdete na internetových stránkách www.imodiumband.cz.
celý článek komentářů (0)

Mistrovství světa v kuličkách proběhne za 2 týdny

Pouhé 2 týdny zbývají do mistrovství světa v kuličkách, které proběhne v Praze pod rozhlednou na Petříně. Zatímco v České republice kuličky patří mezi zavedené sporty, ve světě se v této podobě teprve rozvíjejí. Proto mistrovství světa patří mezi jedinečné příležitosti, kdy mohou naši hráči poměřit síly s reprezentanty jiných zemí.
celý článek komentářů (0)

S pořízením nové autolékárničky neotálejte!

S pořízením nové autolékárničky neotálejte. Čas na její výměnu se nezadržitelně blíží. Do 1. ledna 2011 musí být podle nové vyhlášky z roku 2009 každé auto vybaveno zcela novou autolékárničkou. Tu je možné zakoupit v lékárnách, na benzínových pumpách, ale i v obchodních domech. Obchodníci však již teď varují, že se dá koncem roku očekávat zvýšená poptávka po nových autolékárničkách obsahujících výbavu předepsanou poslední novelou vyhlášky o povinné výbavě vozidel.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.