Zábavní park Fábula pro děti i rodinu

Zábavní park Fábula pro děti i rodinu

Zábavní park Fábula pro děti přináší zábavu pro všechny od 2 do 99 let. Jde o ideální výlet za každého počasí. Atrakce jsou umístěny venku, pod střechou i v chládku pohádkového sklepení.

více

Oslava Silvestra s kamarády

Oslava Silvestra s kamarádyOslava Silvestra je jednou z mála akcí, na které se každoročně těší naprosto všichni, děti i dospělí. Oslavit příchod Nového roku se svými blízkými, pochutnat si na vánočním cukroví a jiných dobrotách – to je skvělá zábava také pro vaše potomky. Co ovšem dělat, pokud chce dítě oslavit Silvestra s kamarády? Povolit či nepovolit?
celý článek komentářů (0)

Na hory s dětmi

Na hory s dětmiTaková dovolená na horách je pro děti jako splněný sen. Horské sluníčko, pohyb a celodenní péče jinak pracovně vytížených rodičů představují ideální příležitost pro spokojenou dětskou duši a rodinnou pohodu. Že by idyla z filmu „S tebou mě baví svět?“ Pokud nemáte plán na jarní prázdniny, vsaďte na některý z horských pobytů pro rodiny s dětmi. Nechcete-li čekat do jara, vydejte se s ratolestmi na vánoční pobyt.
celý článek komentářů (1)

Co s malými parádníky?

Co s malými parádníky?"Mami, já chci nové džíny!" "Už zase," máte na jazyku. Co to s vaším dítkem poslední dobou je? Svůj starý šatník, který ještě včera tolik milovalo, je dneska naprosto vyloučený. "Chci nové džíny," trvá na svém. Nabízíte mu několikero starších, ale paličatý drobeček nechce ani slyšet. Před vámi tak leží ošemetná otázka: Koupit či nekoupit?
celý článek komentářů (0)

Jak vybrat střední školu?

Jak vybrat střední školu?V patnácti letech každého dítěte nastává okamžik, kdy může snad poprvé v životě rozhodnout o svém budoucím životě. O tom, jakým směrem se dát, většinou děti nerozhodují samy, ale řídí se radami rodičů, přátel a učitelů. Jak tedy střední školu správně vybrat?
celý článek komentářů (0)

Puberta: komunikační bariéra?

Puberta: komunikační bariéra?Puberta. Období hádek a revolty, kdy se přes noc z vašeho roztomilého dítěte vyklube neposlušná bytost tolik odlišná od vašeho miláčka. Puberta je období velkých změn, ke kterým dochází v celé rodině. Někdo se snaží řešit situaci nastolením vlády "pevné ruky", jiný se pak se svým potomkem raději nehádá a konfliktům se vyhýbá. Obě varianty jsou však špatně. Jak tedy komunikovat s vaším puberťákem?
celý článek komentářů (0)

Dětská šikana. Co proti ní dělat?

Dětská šikana. Co proti ní dělat?
Ač je to smutné a někdy až neuvěřitelné, bývá šikana často neoddělitelnou součástí dětského kolektivu. Z televizního zpravodajství i z novinových článků určitě znáte desítky případů, kdy takové zacházení dospělo až do smutného konce. Zároveň ale existují desítky až stovky případů, kdy se na šikanu nepřijde a není řešena. Šikanou postižené děti se tak dále trápí a uzavírají do sebe. Jak zjistíte, že ve vašem okolí probíhá dětské šikanování? Jak se zachovat, pokud tímto chováním vrstevníků trpí zrovna vaše dítě?
celý článek komentářů (1)

Není školka jako školka

Není školka jako školkaMateřská škola představuje první krok vašeho dítěte směrem k osamostatnění. Právě zde navazuje první sociální kontakty, do jeho života vstupují důležití dospělí v podobě paní učitelek a poprvé je na delší dobu každý den odloučen od rodičů. Navyká si na odlišný denní řád a hledá si první kamarády. Z těchto a mnoha jiných důvodů je důležité správně zvolit mateřskou školu tak, aby vašemu dítěti vyhovovala. Podle jakých kritérií byste měli hledat? Co vzít při výběru mateřské školy v úvahu?
celý článek komentářů (0)

Dětské lásky

Dětské láskyKaždý jsme si tím prošli – dětská milostná psaníčka, rozklepaná kolena, zarudlé tváře, spletené ruce na vycházkách, pusinky posílané vzduchem... Jak známo, láska nepatří jen do světa dospělých. Najednou, jako rodiče, to vše vidíme s odstupem jedné generace. Jak se ale postavit k letmým a pro nás až maličko legračním a bezvýznamným láskám svých dětí?
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.