Jak se zadlužit snadno a rychle

Jak se zadlužit snadno a rychle

Stále častěji slýchávám známé i neznámé ze svého okolí, že mají problémy s dluhy. Vše se o to víc zhoršuje, protože se kvůli ekonomické krizi všude spoří a dělají škrty. Lidé mají méně peněz, takže si nemohou dovolit to, co chtějí.

více

Rovnováha mezi prací a životem: Work-life balance trošku jinak

Rovnováha mezi prací a životem: Work-life balance trošku jinakWork-life balance je anglický výraz, který v překladu znamená rovnováha mezi prací (work) a životem (life). Přiznám se, že mi tento ve firmách často hojně skloňovaný výraz připadá velmi zvláštní. Jestliže chci nastavit rovnováhu mezi dvěma položkami, pak to podle mě znamená, že jedna neobsahuje druhou a často jsou to protiklady, které právě rovnovážným zastoupením obou vyvážím do harmonického celku. Je to ale v případě "práce" a "života" skutečně takto?
celý článek komentářů (1)

Po svátcích zpět do práce? S úsměvem!

Po svátcích zpět do práce? S úsměvem!
Vánoční svátky mohou znamenat taky trochu blázinec. Jistěže se celý rok těšíme, jak si báječně odpočineme od pracovních povinností a budeme si užívat rodinného krbu, sladkého nicnedělání a všech těch dobrot, které jsou s Vánoci spojené. Jenže ejhle, realita má často do vysněného ideálu daleko. Jak se vrhnout se do novoročního procesu odpočatí a plní energie?
celý článek komentářů (0)

Kdo vybírá při přijímacím pohovoru?

Kdo vybírá při přijímacím pohovoru?Kdybych se vás zeptala, kdo při přijímacím pohovoru na pracovní místo vybírá, asi byste odpověděli, že firma. Tedy její pracovníci, kteří u přijímacího hovoru jsou. Je to logické, jsou to odborníci. Oni přece nejlépe vědí, o jaké místo jde a jakého kandidáta potřebují. Je to ale opravdu takto jednostranné?
celý článek komentářů (0)

Služby finančního poradce - ano či ne?

Služby finančního poradce - ano či ne?V téměř celé západní Evropě vzrůstá trend finančního poradenství. Česká republika oproti vyspělému světu naopak zaostává. Lidé si tu ještě nezvykli na to, že je možné si za odbornou radu zaplatit. Většinou jim služby poskytované finančními poradci připadají jako zbytečné. Přesto dobrý finanční poradce vám může ušetřit nejen čas, který byste péči o své finance museli věnovat, ale i spoustu peněz.
celý článek komentářů (0)

Partnerem firmy WebSeller - peníze snadno a rychle

Partnerem firmy WebSeller - peníze snadno a rychleVydělat si peníze snadno, rychle a (téměř) bez práce, to je sen snad každého člověka. Navíc mít tento příjem stabilně, nikoli jen jednorázově, to už je mnohokrát skutečně až za hranicemi naší představivosti. Stanete-li se partnery firmy WebSeller, která působí v oblasti internetových řešení, nových technologií a služeb, nemusí zůstat jen u zbožných přání. Nevěříte? Čtěte dál.
celý článek komentářů (0)

Jak přežít zkouškové

Jak přežít zkouškovéV životě každého vysokoškoláka se střídají cykly, které se od sebe svými nároky diametrálně liší. Jinak je potřeba věnovat se škole v průběhu semestru a zcela jinak se musí každý vysokoškolský student potýkat s náporem na svou paměť i nervy ve zkouškovém období. Jak se nedostat do stresu a „zkouškové" přežít s minimální úhonou?
celý článek komentářů (2)

Syndrom vyhoření

Syndrom vyhořeníSyndrom vyhoření, nebo také burnout syndrom, se v dnešní moderní době stává stále více diskutovanějším tématem. Velké profesní nároky, odpovědnost a náročnost práce jsou pojmy, se kterými se dnes v každodenním životě setkává stále větší část populace. Pro mnohé je tak neustále těžší vyrovnat se se stoupajícímu požadavky své profese a unést náklad, který jim byl naložen na bedra.
celý článek komentářů (0)

Umíte prodat své znalosti?

Umíte prodat své znalosti?Základem úspěšné kariéry nejsou jenom znalosti. Záleží i na tom, jak je umíte prodat. Pokud se vám zdá, že máte lepší nápady než vaši kolegové a přesto nejste svými nadřízenými náležitě doceňováni, nezoufejte. Vše se dá napravit. Jak na sebe upoutat pozornost a sdělit svému okolí, že ve vás dřímá kreativní duch? Jak říct nadřízeným, že by vaše nápady mohly být pro firmu velkým přínosem? Poradíme vám jak na to!
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.