3 užitečné tipy, jak přilákat více klientů do vašeho wellness

3 užitečné tipy, jak přilákat více klientů do vašeho wellness

Wellness pobyt si pro sebe přeje každý z nás. Jedná se o službu, která je stále na vzestupu. Po dlouhých pandemických měsících je potřeba pořádně rozproudit prodeje. Jak si přilákat více klientů?

více

Vedlejší pracovní poměr: dohoda o provedení práce nebo živnostenský list?

celý článek komentářů (0)

Personalista radí: Jak se připravit na výběrové řízení či pracovní pohovor?

Personalista radí: Jak se připravit na výběrové řízení či pracovní pohovor?O tom, jak se připravit na výběrové řízení na pracovní pozici, toho je napsáno velice mnoho. Existuje řada serverů personálních agentur, které velmi detailně popisují tzv. společenský protokol, neboli platná pravidla, která je dobré dodržet. Ať se již týkají formy zasílaného životopisu a motivačního dopisu či způsobu podání ruky při pozdravu aj. Přestože toho bylo řečeno již mnoho, pojďme se podívat na tuto problematiku ještě jednou, a to z pohledu personalisty.
celý článek komentářů (3)

Rovnováha mezi prací a životem: Work-life balance trošku jinak

Rovnováha mezi prací a životem: Work-life balance trošku jinakWork-life balance je anglický výraz, který v překladu znamená rovnováha mezi prací (work) a životem (life). Přiznám se, že mi tento ve firmách často hojně skloňovaný výraz připadá velmi zvláštní. Jestliže chci nastavit rovnováhu mezi dvěma položkami, pak to podle mě znamená, že jedna neobsahuje druhou a často jsou to protiklady, které právě rovnovážným zastoupením obou vyvážím do harmonického celku. Je to ale v případě "práce" a "života" skutečně takto?
celý článek komentářů (1)

Po svátcích zpět do práce? S úsměvem!

Po svátcích zpět do práce? S úsměvem!
Vánoční svátky mohou znamenat taky trochu blázinec. Jistěže se celý rok těšíme, jak si báječně odpočineme od pracovních povinností a budeme si užívat rodinného krbu, sladkého nicnedělání a všech těch dobrot, které jsou s Vánoci spojené. Jenže ejhle, realita má často do vysněného ideálu daleko. Jak se vrhnout se do novoročního procesu odpočatí a plní energie?
celý článek komentářů (0)

Kdo vybírá při přijímacím pohovoru?

Kdo vybírá při přijímacím pohovoru?Kdybych se vás zeptala, kdo při přijímacím pohovoru na pracovní místo vybírá, asi byste odpověděli, že firma. Tedy její pracovníci, kteří u přijímacího hovoru jsou. Je to logické, jsou to odborníci. Oni přece nejlépe vědí, o jaké místo jde a jakého kandidáta potřebují. Je to ale opravdu takto jednostranné?
celý článek komentářů (0)

Služby finančního poradce - ano či ne?

Služby finančního poradce - ano či ne?V téměř celé západní Evropě vzrůstá trend finančního poradenství. Česká republika oproti vyspělému světu naopak zaostává. Lidé si tu ještě nezvykli na to, že je možné si za odbornou radu zaplatit. Většinou jim služby poskytované finančními poradci připadají jako zbytečné. Přesto dobrý finanční poradce vám může ušetřit nejen čas, který byste péči o své finance museli věnovat, ale i spoustu peněz.
celý článek komentářů (0)

Partnerem firmy WebSeller - peníze snadno a rychle

Partnerem firmy WebSeller - peníze snadno a rychleVydělat si peníze snadno, rychle a (téměř) bez práce, to je sen snad každého člověka. Navíc mít tento příjem stabilně, nikoli jen jednorázově, to už je mnohokrát skutečně až za hranicemi naší představivosti. Stanete-li se partnery firmy WebSeller, která působí v oblasti internetových řešení, nových technologií a služeb, nemusí zůstat jen u zbožných přání. Nevěříte? Čtěte dál.
celý článek komentářů (0)

Jak přežít zkouškové

Jak přežít zkouškovéV životě každého vysokoškoláka se střídají cykly, které se od sebe svými nároky diametrálně liší. Jinak je potřeba věnovat se škole v průběhu semestru a zcela jinak se musí každý vysokoškolský student potýkat s náporem na svou paměť i nervy ve zkouškovém období. Jak se nedostat do stresu a „zkouškové" přežít s minimální úhonou?
celý článek komentářů (2)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.