3 užitečné tipy, jak přilákat více klientů do vašeho wellness

3 užitečné tipy, jak přilákat více klientů do vašeho wellness

Wellness pobyt si pro sebe přeje každý z nás. Jedná se o službu, která je stále na vzestupu. Po dlouhých pandemických měsících je potřeba pořádně rozproudit prodeje. Jak si přilákat více klientů?

více

Firmy ruší open space: Otevřené kanceláře narušují koncentraci zaměstnanců

Firmy ruší open space: Otevřené kanceláře narušují koncentraci zaměstnanců

Open space čili otevřený prostor je způsob uspořádání pracoviště. Jde o kancelář, ve které od sebe nejsou zaměstnanci odděleni žádnou příčkou a prostor společně sdílejí. Zřízení takového pracoviště je finančně nenáročné a mělo by zvyšovat motivaci zaměstnanců rychleji a efektivněji pracovat. Ale jak je to ve skutečnosti? Je takové pracovní prostředí skutečně tím pravým? 

celý článek komentářů (0)

Jak úspěšně zvládnout pracovní pohovor?

Příjímací pohovor je důležitým mezníkem na cestě za zvoleným zaměstnáním a není radno podceňovat jeho význam. Jde o poměrně krátký okamžik, během kterého musíte zvládnout příjemně zapůsobit vaším verbálním i neverbálním projevem, sebevědomě informovat o svých schopnostech a zkušenostech, aniž byste působili nafoukaně a neskromně a přesvědčit zaměstnavatele, že hledá právě vás. Tento článek vám pomůže s přípravou na pracovní pohovor a poradí vám, jak se během něho správně chovat, abyste udělali dobrý dojem. 

celý článek komentářů (1)

Nová práce, nový kolektiv. Jak nejlépe zapadnout?

Nová práce, nový kolektiv. Jak nejlépe zapadnout?

Nastupujete do nového zaměstnání a jste zajisté nervózní, jak se vám povede. Nervózní určitě nejste jen z práce, ale také i z nového prostředí a hlavně kolektivu. Jak se tedy chovat, aby jste co nejlépe zapadli?

celý článek komentářů (0)

Životopis bez chyb = první krok k získání práce

Životopis bez chyb = první krok k získání práce

Většina kandidátu na pracovní místo se nedostane do druhého kola výběru kvůli špatné formě a chybám v životopise. Pokud tedy dlouho nemůžete sehnat práci a nevíte proč, zkontrolujte si podle následujících bodů svůj životopis, možná v něm odhalíte chyby, které máte ve svém životopise i vy.

celý článek komentářů (0)

Zpětná vazba v pracovním prostředí. Říkáte, co si myslíte?

Zpětná vazba v pracovním prostředí. Říkáte, co si myslíte?Existuje řada učebnic, skript, školení a přednášek, které zdůrazňují vysokou důležitost komunikace ve firmách a společnostech. Zdůrazňují nutnost předávání informací o stavu zadaného úkolu či projektu, o plánech, strategiích a novostech, které se v dané firmě chystají.
celý článek komentářů (3)

Stres - akutní problém dnešní doby. Jak ho zvládnout?

Stres je pojem, který není třeba nikomu představovat. Každý známe ten pocit, kdy nám na čele vyrazí ledový pot a stáhne se nám hrdlo tak, že nemůžeme téměř ani mluvit, a když už ze sebe něco vysoukáme, třese se nám hlas, koktáme a často si připadáme, jako bychom neuměli ani do pěti napočítat. Co s tím?

celý článek komentářů (0)

Smysluplně strávený čas aneb Udělejte si svou práci zajímavou!

Smysluplně strávený čas aneb Udělejte si svou práci zajímavou!Zdá se vám, že v práci trávíte příliš mnoho času a že na skutečně důležité věci ho pak máte proklatě málo? Většina z nás stráví minimálně třetinu svého času v práci, druhou téměř třetinu pak spí, a tak nám na dosažení toho, co nás v životě opravdu baví a na čem nám záleží, zbývá jen třetina času života. A to ještě nepočítáme ty nutné činnosti, které nás třeba moc nebaví, ale je třeba je udělat, abychom přežili: nakoupit jídlo, uklidit byt, posekat zahradu... Co s tím?
celý článek komentářů (1)

Hledáte práci? Porovnejte pozitiva a negativa nového zaměstnavatele!

Hledáte práci? Porovnejte pozitiva a negativa nového zaměstnavatele!Hledáte nové zaměstnání? Pak určitě brouzdáte na internetu, v novinách, ptáte se známých a hledáte si to nejlepší místo ušité na míru právě vám. Každá firma má svoji historii, svoji kulturu a každá je svou nabídkou naprosto jedinečná. Přesto se však vyskytují určité znaky vždy pro danou skupinu firem typické. Každá skupina totiž nabízí jistá pozitiva a zároveň také negativa, a ta je vždy nutno zvážit.
celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.