Chystáte se do fitka? Nezapomeňte si ručník.

Chystáte se do fitka? Nezapomeňte si ručník.

Patříte mezi vyznavače fitness nebo raději odpočíváte ve wellness? V každém případě by ve vašem vybavení neměl chybět funkční ručník. Vlastnosti tohoto typu ručníku jistě oceníte. Funkční neboli fitness ručníkyjsou vyrobené z materiálu, který výborně saje vlhkost, velice rychle schne, je skladný a lehký.

více

K čemu jsou dobré neoprenové boty a rukavice

Pokud patříte mezi příznivce vodních sportů, mezi něž patří třeba kiteboarding, wakeboarding, paddleboarding nebo další vodní aktivity, tak dobře víte, že pro jejich provozování je potřeba si pořídit bezpečnou a dokonalou výbavu.

Patří do ní také neoprenové botya neoprenové rukavice. Tyto aktivity se dají provozovat i v podzimním čase, voda je však již chladná, a tak jsou kvalitní neoprenové rukavice i boty praktickými pomocníky nejen proti chladu, ale také představují důležitý bezpečnostní prvek.

celý článek komentářů (0)

Dětské hřiště poskytne prostor pro zábavu i zdravý pohyb

Dětské hřiště poskytne prostor pro zábavu i zdravý pohyb

Každý, kdo má doma děti, dobře ví, jak důležité je zajistit jim dostatek prostoru pro trávení volného času. Naši nejmenší mají neuvěřitelné množství energie, kterou potřebují využít. A navíc se rádi a s neutuchajícím elánem pouštějí do nejrůznějších zajímavých aktivit.

celý článek komentářů (0)

Chcete udělat něco pro své zdraví? Začněte hrát golf!

Chcete udělat něco pro své zdraví? Začněte hrát golf!

Golf si nachází stále více příznivců. A není se ani čemu divit. Zvyšuje fyzickou kondici a čistí mozek. Při hře zkrátka přicházíme na jiné, samozřejmě lepší myšlenky, které obzvláště v současné době potřebujeme jako sůl.

celý článek komentářů (0)

Nosiče lyží a snowboardů vybírejte pečlivě

Každý milovník zimních sportů ví, jak moc je důležitá poctivá příprava na lyžařskou sezónu. Kvalitní nosiče lyží a snowboardů jsou v tomto případě naprosto nezbytné, jinak bude vaše cestování na svah zbytečně zdlouhavé a plné komplikací.
celý článek komentářů (0)

Inline hokej: Hrajte oblíbený týmový sport i v létě

Český národ je fanouškem ledního hokeje. Jakmile však skončí sezóna, pouští se do hraní takzvaného inline hokeje, který nabírá na oblíbenosti. V podstatě se v mnoha věcech podobá tomu lednímu, ovšem s tím rozdílem, že hráči mají na nohách kolečkové brusle a namísto puku používají míček či speciální provedení puku.

celý článek komentářů (0)

Bez čeho se neobejde žádný malý hokejista?

Když nějaký sport děláme pravidelně, je nutné se na něj pořádně vybavit. Kromě základních potřeb jako jsou hokejky, míč nebo třeba raketa, potřebujeme další vybavení či výstroj, abychom mohli nerušeně a hlavně efektivně cokoliv dělat. U malých dětí o to víc. Pokud se vaše dítě začalo aktivně zajímat o nějaký sport, určitě zauvažujte o pořádné výbavě. Nejde ani tak o frajeřinu, jako o bezpečnost při sportování a také efektivitu. Kvalita vybavení je něco, na čem se šetřit určitě nevyplatí.

celý článek komentářů (0)

Sjezdové boty, základ dobrého lyžování

Sjezdové boty, základ dobrého lyžování

Pokud vám připadal výběr sjezdových lyží jako horor, obrňte se, přichází totiž něco ještě mnohem složitějšího – výběr sjezdových bot. Bez nich se na sjezdovce neobejdete, ale vybrat ty pravé, to skutečně stojí za to. Sjezdové boty jsou jediným spojením mezi vámi a vašimi lyžemi, proto je tak důležité vybrat ty pravé. Ty, které jsou hodně polstrované, měkoučké jsou zpravidla absolutně nevhodné pro sportovnější jízdu a naopak. Při výběru by hlavní kritéria měla být zkušenost a dovednosti lyžaře. Jiné lyžařské boty potřebují závodníci a sportovní sjezdaři, jiné využijí lyžaři rekreační.

celý článek komentářů (0)

Jak se připravit na blížící se zimu?

Jak se připravit na blížící se zimu?

Možná se na zimu těšíte. Na zasněženou krajinu, lyžování i na šálek čaje u krbu. Podzimní čas můžeme využít na přípravu. Můžeme udělat mnoho věcí, které dlouho odkládáme. Domácí úklid, utřídění dokladů i resty v práci, na mnoho příjemných zážitků, nebo třeba na doplnění zimního šatníku.

celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.