Prozkoumejte rozšířený katastr nemovitostí GeoPas.cz

Prozkoumejte rozšířený katastr nemovitostí GeoPas.cz

Katastr nemovitostí poskytuje informace o tom, kdo vlastní konkrétní parcelu, respektive nemovitost, jak jsou rozdělené pozemky v ulici a podobně. Pokud se však chcete dozvědět více zajímavých informací o dané lokalitě, podívejte se na webovou stránku GeoPas.cz, které se také říká rozšířený katastr nemovitostí. V následujících řádcích vám o něm prozradíme více podrobností.

více

Věnujete se velkovýrobě kovových dílů? Pak nezapomínejte na povrchové úpravy

Ocel v nejrůznějších podobách je velmi šikovný materiál, který s sebou přináší celou řadu výhod. Dá se poměrně snadno zpracovávat, je velmi odolná proti mechanickému i chemickému namáhání a není vůbec drahá. Má však jednu podstatnou nevýhodu – náchylnost proti vlhkosti. Jak tento problém snadno vyřešíte?

celý článek komentářů (0)

Půjčka na podnikání se obejde bez zbytečných otázek

Nemáte rádi dlouhé formuláře, které bylo ještě nedávno nutné vyplnit v papírové formě? Pak vám dnešní doba opravdu přeje! Online prostředí je bezpečné a velmi přívětivé, vyžaduje jen minimum osobních údajů ke sjednání dohody o úvěru. U žádosti nesmí chybět vaše IČO, ze kterého bude jasné, že jste aktivní podnikatel. Nic dalšího se už ověřovat nemusí, o úvěru nebude rozhodovat například ani to, jak dlouho už v daném oboru působíte. Můžete být i nováček, což otvírá dveře všem, kteří potřebují počáteční investici do svého podnikání.

celý článek komentářů (0)

Jak správně čistit terárium, kde chováme hada

Jak správně čistit terárium, kde chováme hada

Čištění terária, ve kterém chováte hada, je důležité pro udržení zdravého a bezpečného prostředí pro vašeho mazlíčka. Zde jsou kroky, jak správně čistit terárium:

celý článek komentářů (0)

Půjčka pro živnostníky je dostupná naprosto kdykoliv

Potřebujete malou finanční injekci pro své podnikání? Pak jste v nebankovním sektoru zcela správně, protože si od vás vyžádá jen minimum osobních údajů a nebude se ptát na žádné podrobnosti ze soukromého života. Cesta je rychlá a nekomplikovaná. Proč si potom dělat starosti, když přijdou do cesty nečekané výdaje? Odpověď na ně bude snadná, na začátku stojí vyplněný krátký formulář, kde uvedete základní data. Je nutné, abyste doložili příjem, platné IČO a ověřili totožnost společně s bankovním účtem. Jinými slovy, půjde o maximálně jednoduchý proces a stačí jen málo!

celý článek komentářů (0)

Půjčka před výplatou nabízí řadu zajímavých výhod

celý článek komentářů (0)

Studijní přestávky: Jak produktivně odpočívat

Studijní přestávky: Jak produktivně odpočívat

Tak si to ujasněme. Udělali jste si podrobný plán na týden a víte, co, kdy a kde se budete učit. Můžete dokonce mít vynikající přehled o tom, jak dlouho vám to bude trvat. Počítali jste ale se svými studijními přestávkami ve svých plánech? Organizace přestávek je stejně důležitá pro produktivní studium.

celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.