Krátkodobá půjčka online nabízí transparentní podmínky

Krátkodobá půjčka online nabízí transparentní podmínky

Potřebujete malou finanční injekci? Cesta vede online, dnes už se na pobočku nechodí a osobní schůzky nejsou žádnou nutností. Nečekané výdaje umí české domácnosti hodně překvapit, naštěstí je tu blesková odpověď v podobě nebankovního úvěru. Je termín výplaty daleko a musíte něco rychle zaplatit? Vyberte si parametry tohoto finančního produktu a pak už zbývá jen základní ověření identity plus několik dalších potřebných formalit. Velkým plusem je dostupnost 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Jinými slovy, je jasné, že se lze rozhodnout úplně kdykoliv, a to třeba i v noci nebo ve svátek. 

více

Pojištění bydlení je výhodnější s doplňky. Jak a co sjednat?

Pojištění bydlení je výhodnější s doplňky. Jak a co sjednat?

Že stále ještě nechráníte vlastní bydlení efektní pojistkou? Děláte obrovskou chybu, která může mít katastrofický scénář, který vás dovede až na samotné dno. Když přijde pohroma a zničí váš majetek, bez pojistky budete muset vše hradit ze svého. Máte třeba i několik set tisíc na novou střechu? Bude vám jedno utratit desítky tisíc za nový nábytek? Ne? Tak není nad čím váhat, jednejte a získejte jistotu, že o vás bude i v těch nejhorších chvílích postaráno.

celý článek komentářů (0)

Školní pomůcky a jak se měnilo vybavení v průběhu let

Každý alespoň jednou za čas zavzpomíná na svá studentská léta. Věděli jste ale, jak moc se změnily školní potřeby a pomůcky pro školáky? Nebo třeba s čím chodili do školy naši rodiče či dokonce prarodiče?

celý článek komentářů (0)

Mediační vs. soudní jednání: v čem přesně spočívají rozdíly?

Mediace i soudní jednání určitým způsobem pomáhají v řešení konfliktů mezi zúčastněnými stranami. Jejich průběh i princip se však v mnohém odlišuje. V tomto článku vám prozradíme 3 zásadní rozdíly.

celý článek komentářů (0)

Principy mediace jsou využitelné v každodenním životě. Osvojte si je i vy

Principy mediace využijí všichni, kteří se v každodenním životě setkávají s lidmi a kteří čas od času zažívají konfliktní situace. Ať už se jedná o drobné nesoulady nebo vyhrocené boje, mediace vám pomůže z nich vybruslit. 

celý článek komentářů (0)

5 vánočních dárků pro ženu

Chcete překvapit ženu a darovat jí luxusní dárek, na který jen tak nezapomene? Podívejte se na tipy a rady, jak vybrat originální dárek a připravit pod vánočním stromečkem opravdu příjemné překvapení. Věřte, že každá žena se ráda líbí, pokud tedy půjdete touto cestou, rozhodně nemůžete udělat chybu.

celý článek komentářů (0)

Dohodli jste se s manželem na výživném?

Dohoda o výživném nemusí být vždy nejlepším řešením.

Upravujete s manželem poměry k nezletilému dítěti nebo nezletilým dětem? Pak se nevyhnete otázce určení výše výživného. Výše výživného bývá mezi rodiči častým jablkem svárů a rozhodování soudu o výživném může dobu opatrovnického řízení značně prodloužit. Jde to ale i jinak – pokud rodiče naleznou na výši výživného shodu, pak také o výživném na nezletilé dítě mohou rodiče uzavřít dohodu. Jaké má taková dohoda podmínky?

celý článek komentářů (0)

Co vše potřebujete pro lov dravců?

Lov dravců je speciální rybářskou disciplínou, která si žádá pořádné vybavení. Seznamte se s tím, jaké základní věci rozhodně potřebujete a co se ještě může hodit. Uvedená inspirace může dobře posloužit i pro pořízení dárků pro vášnivé rybáře.

celý článek komentářů (0)

Jak získat motivaci ke cvičení

Motivace je u cvičení snad to nejdůležitější. U ní to totiž všechno začíná a zároveň také končí. Najděte si něco, co vás vždy donutí vstát a jít cvičit i přesto, že se vám nechce. Naučte se dělat věci, které nemáte rádi tak, abyste si je zamilovali. Jen tak vás vše půjde snáz.

celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.